شنبه ٣٠ دی ١٣٩٦
به وب سایت فرمانداری دره شهر خوش آمدید.
منو اصلی
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت]
آخرین اخبار
کارگروه تخصصی ساماندهی کشتار غیرمجاز دام و طیور شهرستان برگزار شد
شفيع زاده فرماندار دره شهر در اين كارگروه با اشاره بر اهميت موضوع و اينكه سلامت و بهداشت فردی و عمومی مردم مورد تهدید جدی قرار دارد بر اجراي كامل طرح از سوي دستگاههاي ذيربط تاكيد كرد.
شفيع زاده فرماندار دره شهر در اين كارگروه با اشاره بر اهميت موضوع و اينكه سلامت و بهداشت فردی و عمومی مردم مورد تهدید جدی قرار دارد بر اجراي كامل طرح از سوي دستگاههاي ذيربط تاكيد كرد. شفيع زاده تصريح كرد: در صورت ناسالم بودن یک قطعه مرغ زنده یا دام، سلامت یک جامعه آسیب خواهد دید. فرماندار دره شهر در ادامه خاطر نشان کرد: اجرای طرح ساماندهی کشتار غیر مجاز دام و طیور تهدیدی علیه مشاغل افراد نیست. متقاضیان می توانند با دریافت تسهیلات،تجهیز محل کسب و کار به فروش بهداشتی و عرضه مرغ کشتار روز بپردازند فرماندار ضمن قدرداني از اقدامات دستگاههاي مربوطه،خواستار پیگیری و تلاش متوليان امر با همکاری دادستان شهرستان جهت جلوگیری از ادامه فعالیت مراکز غیر مجاز عرضه مرغ زنده و دام شد. تشکیل اکیپ گشت روزانه، شناسایی ماشین های حمل گوشت غیر مجاز، تسهیل در زمینه ارائه تسهیلات بانکی به متقاضیانی که خواهان تجهیز مغازه و تبدیل آن به محل عرضه مرغ کشتار روز بهداشتی می باشند و ... از دیگر موارد مطرح شده در این کارگروه بود.
 ٠٧:٤٧ - يکشنبه ٣ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
/ديدار فرماندار با راهداران شهرستان
به مناسبت هفته حمل و نقل و رانندگان و روز راهداري
شفيع زاده فرماندار دره شهر به مناسبت هفته حمل و نقل و رانندگان و روز راهداري در اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان حضور یافت و ضمن تبریک از پرسنل زحمتکش اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان تقدیر نمود. علي اكبر شفيع زاده" فرماندار شهرستان دره شهر در اين ديدار با بيان اينكه راهداران خادمان بی ادعای عرصه جاده و منشاء خدمات اجتماعی، اقتصادی می باشند. گفت: روز راهداري فرصتی مناسبي برای قدردانی از راهداران خدوم و تلاشگر که در طول شبانه ‌روز با حضور در محورها از راه‌های احداث شده حفاظت می‌کنند. عموزاده مسئول اداره راهداراي و حمل و نقل جاده اي شهرستان: با تشريح خدمات اين اداره گفت: طول راههاي تحت پوشش راهداري 150 كيلومتر راه روستايي و اصلي مي باشد. وي افزود: در ايام زمستان2 اكيپ مستقر در كبير كوه و گرز لنگر مشغول فعاليت مي باشند. وي مهمترين اقدامات را عمليات برف روبي گردنه كبيركوه،ريزش برداري راههاي اصلي و روستايي(مسير گرزلنگر)،شانه سازي و قنو برداري راههاي اصلي و روستايي،خط كشي راهها،تعمير و نصب علائم ايمني،رفع نقاط حادثه خيز عنوان كردند. در پايان اين ديدار به رسم يادبود و با اهداء لوح از تلاشها و همكاري هاي رئيس پليس راه شهرستان و پرسنل زحمتكش اداره راهداري شهرستان تقدير بعمل آمد.
 ١٥:٥٥ - شنبه ٢ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان برگزار شد.
با هدف بررسی مسائل و مشکلات گروههای در معرض آسیب،بررسی مصوبات جلسه قبلی شورا و ارائه گزارش عملکرد دستگاهها در زمینه پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر جلسه شورا به ریاست شفیع زاده فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان برگزار شد.
با هدف بررسی مسائل و مشکلات گروههای در معرض آسیب،بررسی مصوبات جلسه قبلی شورا و ارائه گزارش عملکرد دستگاهها در زمینه پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر جلسه شورا به ریاست شفیع زاده فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان برگزار شد. شفیع زاده فرماندار دره شهر با بیان اهمیت و لزوم پیشگیری از این آسیب اجتماعی گفت: پیشگیری و مقابله با مواد مخدر اگر با کمک و همکاری مردم انجام شود، قطعاً اثرات مثبت بیشتری به همراه خواهد داشت. فرماندار دره شهر تصریح کرد: مسئولین نهادهای فرهنگی شهرستان باید با جدیت نسبت به اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم از آسیب های سوء مصرف مواد مخدر مخصوصاً مواد مخدر صنعتی در مدارس، دانشگاه‌ ها و خانواده ‌ها اقدام نمایند. شفیع زاده اجتماعی کردن امر مبارزه با مواد مخدر را مهم ارزیابی کردند و اظهار داشت نقش سازمانهای مردم نهاد در این زمینه می تواند بسیار تاثیر گزار باشد. وی افزود: برای بهبود معتادین، عدم مصرف مواد اعتیاد آور به تنهایی کافی نیست بلکه تمامی دستگاه های ذی ربط باید در مسیری برنامه ریزی کنند و به پیش روند که شیوه صحیح زندگی کردن در جامعه از طریق مهارت آموزی به این افراد آموزش داده شود.
 ١٥:٥١ - شنبه ٢ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازديد فرماندار از عمليات اجرايي احداث پارک یادمان شهدای گمنام
شفيع زاده فرماندار دره شهر از شروع فاز اول عملیات اجرای احداث پارک یادمان شهدای گمنام كه در سطح ۵ هکتار آغاز گردیده بازديد كردند.
شفيع زاده فرماندار دره شهر از شروع فاز اول عملیات اجرای احداث پارک یادمان شهدای گمنام كه در سطح ۵ هکتار آغاز گردیده بازديد كردند. در این پروژه محل اقامه نماز،آلاچیق و سکو،جدول کشی .فضای سبز،مسیر پیاده روی و دوچرخه سواری و لاین وسایل ورزشی روشنایی و همچنین شهر بازی کودکان طراحی شده است. در اين بازديد فرماندار با تاكيد بر تسريع در روند اجراي پروژه خواستار احداث راه دسترسي دوم از قسمت شرقي يادمان شهداي گمنام شدند.
 ١٤:٥٩ - دوشنبه ٢٧ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست هم انديشي فرماندار با تشکل مردم نهاد گروه یاوران محیط زیست
با هدف برنامه ريزي و چاره انديشي پيرامون دغدغه ها و مطالبات جمعی از فعالان محیط زیست شهرستان نشست هم انديشي با حضور شفيع زاده فرماندار دره شهر،مسئولين و اعضاي تشکل مردم نهاد گروه یاوران محیط زیست برگزار شد.
نشست هم انديشي فرماندار با تشکل مردم نهاد گروه یاوران محیط زیست با هدف برنامه ريزي و چاره انديشي پيرامون دغدغه ها و مطالبات جمعی از فعالان محیط زیست شهرستان نشست هم انديشي با حضور شفيع زاده فرماندار دره شهر،مسئولين و اعضاي تشکل مردم نهاد گروه یاوران محیط زیست برگزار شد. شفيع زاده فرماندار دره شهر در اين نشست با بيان داشت: اعتقاد دولت تدبیر و امید تقویت سازمانهای مردم نهاد و استفاده از ظرفیت مردم جهت حل مشکلات موجود است فرماندار تصريح كرد: همت والای فعالین سازمانهای مردم نهاد در آینده ماندگار و به یادماندنی خواهد بود . وي افزود: هر چه حضور مردم در عرصه های مختلف اجتماع فعال تر باشد، مطالبات بهتر قابل پیگیری خواهد بود و جامعه و حوزه مدنی نیز مستحکم تر و با نشاط تر می شود. صیانت از حوضه تامین کننده آب شرب سراب و سیکان ، اصلاح شیوه جمع آوری زباله ٬ فرهنگ سازی در مورد جلوگیری از ورود زباله های خانگی وشهری به کانال رودخانه دره شهر،ساماندهی عشایر مستقر در کبیر کوه،کنترل و نظارت در مورد منبع اصلی آب شرب شهرستان،رعایت فاصله مناسب عشایر و دام های آنها از آبشخور حیوانات به منظور استفاده حیات وحش از این چشمه ها،نهال کاری در تپه های اطراف بیمارستان و ضلع غربی شهر،افزایش امکانات منابع طبیعی و محیط زیست به منظور حفاظت بیشتر از داشته ها و سرمایه های طبیعی،توجه به آبخوان داری و پوشش گیاهی به منظور جلوگیری از رواناب و ... از موارد مطرح شده در اين نشست بود.
 ٠٩:١٢ - سه شنبه ٢١ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
واگذاري قلعه ميرغلام به بخش خصوصي
با حضور فرماندار دره شهر و مديركل ميراث فرهنگي استان در راستاي طرح واگذاري جاذبه هاي گردشگري به بخش خصوصي و ايجاد مراكز اقامتي جهت استفاده گردشگران، قلعه ميرغلام به بخش خصوصي واگذار گرديد.
 ١٢:١٦ - يکشنبه ١٩ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاري مراسم گراميداشت روز 16 آذر
مراسم گرامیداشت ۱۶ آذر روز دانشجو، روز عدالتخواهی و استکبار ستیزی با حضور شفیع زاده فرماندار دره شهر جمعي از مسئولين و دانشجويان شهرستان در محل سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی دره شهر برگزار شد. شفيع زاده فرمانداردره شهر سخنران مراسم 16 آذر شهرستان : 16🔸آذر روز دانشجو براي دانشجويان مهم و سرشار از خاطره انگيز است چرا كه اين روز ياد آور استقلال طلبي،آزادي خواهي و دينداري دانشجويان فرهيخته اي است كه براي مبارزه با استبداد و استكبار از جان خود مايه گذاشتند. 🔸اعتراضات دانشجويان در روز 16 آذر منجر به شهادت 3 نفر از دانشجويان و اين روز بعنوان روز مقاومت تاريخي در دانشگاه تهران ثبت شد. 🔸جنبش دانشجويي پيشاهنگ جنبش هاي اجتماعي در ايران است. اين جنبش فراز و فرودهاي زيادي را قبل از انقلاب و از زمان شكل گيري كه دهه 1320 بود سپري كرده كه 16 آذر 32 و حضور مجريان مبارزه با رژيم ستمشاهي و پيروزي انقلاب اسلامي مهمترين دستاورد اين جنبش تا قبل از انقلاب اسلامي تلقي مي شود. 🔸دانشجو حلقه ارتباط ميان افكار عمومي و نظام سياسي است و دانشجو و دانشگاه فرصتي بزرگ براي ملت و نظام سياسي تلقي مي شود. 🔸دانشجو و دانشگاه نماد گفتگوي ملي است و بايد باور داشته باشيم كه تنها راه عبور از مناقشه و منازعه گفتگو در بستر عقلانيت،تعامل و اشتراكات است چرا كه سيره و سنت نبوي و اهل بيت(ع) همواره بر مدارا و گفتگو بوده است. 🔸عدالت جويي،نفي تبعيض و نفي فساد،مشاركت،اخلاق،سازگاري از كاركردهاي اصلي جنبش دانشجويي است و بايد اين خصوصيات سرلوحه فعاليتهاي تشكل ها و نهادهاي سياسي باشد. 🔸رژيم صهيونيستي با اقداماتي نظير ايجاد شهركهاي يهودي نشين،اعمال كنترل شديد بر ورود فلسطيني ها و ... سالها تلاش نموده تا با روشهاي گوناگون هويت اسلامي شهر قدس را به هويت يهودي تغيير دهد. 🔸هدف ترامپ از اعلام قدس بعنوان پايتخت رژيم صهيونيستي جلب حمايت لابي و جامعه يهودي امريكا،انگيزه مذهبي و عدم آشنايي و تجربه كافي در موضوعات و مسائل بين المللي و عدم وقوف وي نسبت به پيامدهاي سياسي اين تصميم، مي تواند از ديگر علل طرح اين موضوع باشد. 🔸برخي از دستاوردهاي دولت تدبير و اميد تحقق حقوق شهروندي،احترام به حقوق اقليت هاي ديني و مذهبي،احترام به تنوع قومي جامعه ايران و ذعايت حقوق اقوام،زمينه سازي براي توسعه سازمانهاي مردم نهاد،برگزاري انتخابات باشكوه در كمال سلامت و امنيت،حمايت از حقوق زنان و زمينه سازي براي افزايش نقش آنان در اداره كشور،توسعه مدارا در مقابل انتقادات و ذعايت حقوق مخالفان و منتقدين،قانون گرايي،شفاف سازي،تعامل و احترام به ساير قوا مي باشد. 🔸اين دولت به نمايندگي اكثريت مردم و با انتخاب سياست صبر و مدارا توانسته تمام دلسوزان و نخبگان علمي و اجتماعي كشور كه دغدغه منافع ملي داشتند از هر جناح سياسي حول محور اعتدال سازماندهي و دولت فراجناحي را تشكيل دهد.
 ٠٩:٢٣ - يکشنبه ١٩ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
تظاهرات ضد اسرائیلی_ آمریکایی پس از اقامه نماز جمعه دره شهر
در واکنش به تصمیم رئیس‌جمهور مستکبر آمریکا در به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، نمازگزاران شهرستان دره شهر بعد از اقامه نماز وحدت بخش جمعه ضمن محکوم نمودن این اقدام در حمایت از فلسطین و آرمان آزادی قدس شریف، یک‌پارچه شعار "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" سر دادند.
 ١٤:٢٧ - جمعه ١٧ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
كارگروه اشتغال شهرستان برگزار شد
كارگروه اشتغال شهرستان در راستای اجرای دستورالعمل های برنامه اشتغال فراگیر و برنامه اشتغال روستایی، با حضور شفيع زاده فرماندار دره شهر،شيرخاني سرپرست اداره كل تعاون،كار و رفاه اجتماعي استان،مسئولين دستگاههاي اجرايي و بانكهاي عامل شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداري دره شهر برگزار شد.
🔻شفيع زاده فرماندار دره شهر در جلسه كارگروه اشتغال و سرمايه گزاري شهرستان: ✅ باتوجه به تاکید دولت محترم تدبیر و امید مبنی بر توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق کمتر توسعه یافته و روستایی کشور و مورد هدف قرار دادن روستاها برای ایجاد واحدهای تولیدی و اشتغالزا ؛ آنچه در انتخاب روستاها جهت ایجاد واحدهای تولیدی و نواحی صنعتی مورد توجه است دارا بودن زمینه ها و استعدادهای موجود در هر روستا می باشد . ✅ خوشبختانه در تعداد زیادی از روستاهای شهرستان دره شهر این زمینه ها از جمله فضای مورد نیاز،راه دسترسی مناسب،آب شرب،بالا بودن جمعیت فعال و عمدتا دارای تحصیلات مرتبط و همچنین روحیه و اراده قوی و محکم جهت تلاش و فعالیت درآمدزا بوفور بچشم میخورد که این موضوع میتواند دلیل محکمی برای سرمایه گذاری های اشتغالزا در مناطق روستایی این شهرستان باشد . ✅ انتظار از مديران دستگاههاي اجرايي شهرستان اين است باتوجه به فضای رقابتی ایجاد شده در بین شهرستاهای استان درخصوص جذب حداکثری تسهیلات و اعتبارات اشتغالزا ؛ مدیران دستگاههای زیربط اشراف کامل بر نحوه عملیاتی نمودن شیوه نامه های فوق الذکر جهت تطبیق و سوق دهی درخواستهای اشتغال روستایی با شیوه نامه های موجود و بهره برداری حداکثری از فرصت ایجاد شده داشته باشند . ✅ دانشگاهیان جهت هدایت سلیقه شغلی دانش آموختگان بومی به سمت ایجاد مشاغل خصوصی و ایجاد روحیه کارآفرینی در بین فارغ التحصیلان شهرستان در زمینه آگاهی رسانی و آشناسازی ایشان با فرصت های اشتغالزایی این چنینی اقدام دلسوزانه بعمل آورده و بصورت برنامه زمانی منظم گزارشی از عملکرد خود در راستای آماده سازی دانشجویان جهت تلاش و تکاپوی خوداشتغالی در جلسات آتی کارگروه ارائه نمایند . ✅ از بانكهاي عامل شهرستان انتظار می رود در بحث روند بررسی پرونده های مرتبط با طرحهای فوق الذکر سرعت عمل داشته و در مورد مسائلی همچون سهم آورده متقاضیان و ضمانت ها و وثایق مورد نیاز با درنظر گرفتن فضای تقریبا سنتی شهرستان که شغل اکثر مردم کشاورزی و دامداری میباشد نهایت همکاری را داشته و با انجام رایزنی با مدیران استانی خود از ایجاد شرایط دشوار در زمینه های ذکر شده در حد امکان بپرهیزند و همچون گذشته تسهیل گر سیاستهای توسعه ای باشند . ✅ دولت تدبير و اميد بستر هاي لازم جهت رفع بيكاري و ايجاد اشتغال در مناطق كمتر توسعه يافته ايجاد كه در اين شهرستان با معافيتهاي مالياتي،كاهش قيمت زمين و تامين زيرساختهاي مورد نياز شهرك صنعتي براي افرادي كه مايل به سرمايه گذاري و توليد باشند مشوقهاي لازم در نظر گرفته است. 🔻مهندس شيرخاني سرپرست اداره كل تعاون،كار و رفاه اجتماعي استان: ✅در راستاي ايجاد اشتغال در سطح كشور طرح هاي در هيئت دولت مصوب شد كه بحث اشتغال فراگير يكي از اين طرح ها مي باشد. ✅در زمينه اشتغال فراگير 20000 ميليارد تومان درسطح كشور تصويب كه سهم استان 118 ميليارد تومان مي باشد كه هنوز توزيع شهرستاني نشده است. ✅با اجراي صحيح اين طرح انتظار مي رود مردم بتوانند بهبود وضعيت اشتغال را لمس كنند. ✅در زمينه اشتغال روستائيان 12000 ميليارد تومان در نظر گرفته شده كه سهم استان در اين زمينه 313 ميليارد تومان تسهيلات با بهره 6 درصد مي باشد كه هدف ايجاد اشتغال در بين جوامع روستايي مي باشد. ✅در بحث اشتغال فراگير كه جامعه هدف آنان شهرهاي زير 10000 نفر همچين مناطق روستايي مي باشد در صورتي كه بطور صحيح اجرا شود مي تواند تحولات مثبتي را در اين زمينه ايجاد نمايد. ✅در زمينه اشتغال خانگي جوانان بيكار براي كساني كه مي خواهند شغلي داشته باشند و سهمي در اشتغال ايجاد نمايند تسهيلات قرض الحسنه اي مصوب گرديده كه سهم شهرستان دره شهر در اين زمينه 800 ميليون تومان در فاز اول مي باشد كه انتظار مي رود ظرف يك ماه اجرايي گردد.
 ١٥:٣٧ - سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
فرماندار دره شهر با صدور پيامي درگذشت رسول مهر پرور فرماندار اسبق دره شهر را تسليت گفت.
متن پیام تسلیت فرماندار دره شهر به این شرح است:
"الَّذِينَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِيبَةٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَيْهِ رَاجِعونَ" خبر ناگوار درگذشت مهندس رسول مهرپرور فرماندار اسبق دره شهر موجب تألم و تأثر فراوان گردید.انسان شریفی که عمری با عزت در راه خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوري اسلامی سپری کرد و در عرصه خدمتگزاری به مردم دره شهر در کسوت فرماندار، منشا خدمات بيشماري گرديد. بی شک مردم شهرستان خدمات ارزشمند آن مرحوم را از یاد نخواهند برد. مردی از دیار خراسان که در ایام شهادت علی ابن موسی الرضا علیه السلام به دیدار حق شتافت. اینجانب ضمن تسليت اين ضايعه دردناك از خداوند منان برای آن فقید سعید علو درجات و رحمت واسعه الهي و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت دارم. علي اكبر شفيع زاده فرماندار دره شهر
 ١٢:٤٠ - يکشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
نرخ ارز
نرخ ارز    ۱۳۹۶/۱۰/۳۰
usd دلار آمريکا ۳۶,۶۳۹ up
gbp پوند انگليس ۵۰,۷۶۷ up
chf فرانک سويس ۳۸,۰۴۴ up
sek کرون سوئد ۴,۵۴۰ down
nok کرون نروژ ۴,۶۵۹ up
dkk کرون دانمارک ۶,۰۱۸ up
inr روپيه هند ۵۷۴ up
aed درهم امارات ۹,۹۷۷ up
kwd دينار کويت ۱۲۱,۷۵۵ up
pkr100 يکصد روپيه پاکستان ۳۳,۱۱۳ up
jpy100 یکصد ين ژاپن ۳۳,۱۰۵ up
hkd دلار هنگ کنگ ۴,۶۸۸ up
omr ريال عمان ۹۵,۲۹۱ up
cad دلار کانادا ۲۹,۳۳۵ down
zar راند ۳,۰۰۴ up
try لير ترکيه ۹,۶۲۰ up
rub روبل روسيه ۶۴۸ up
qar ريال قطر ۱۰,۰۶۶ up
iqd100 يکصد دينار عراق ۳,۰۹۳ up
syp لير سوريه ۷۲ eq
aud دلار استراليا ۲۹,۳۱۷ up
sar ريال سعودی ۹,۷۷۱ up
bhd دينار بحرين ۹۷,۴۴۶ up
sgd دلار سنگاپور ۲۷,۷۳۸ up
lkr10 ده روپيه سريلانکا ۲,۳۸۱ up
npr100 يکصد روپيه نپال ۳۵,۷۰۱ up
amd100 يکصد درام ارمنستان ۷,۶۰۳ up
lyd دينار ليبی ۲۷,۲۷۳ down
cny یوان چين ۵,۷۲۶ up
thb100 يکصد بات تايلند ۱۱۴,۸۹۸ up
myr رينگيت مالزی ۹,۳۰۴ up
krw1000 يک هزار وون کره جنوبی ۳۴,۳۳۳ up
eur یورو ۴۴,۷۸۰ up
kzt100 يکصد تنگه قزاقستان ۱۱,۲۸۱ up
afn افغانی افغانستان ۵۲۸ eq
byn روبل جديد بلاروس ۱۸,۰۹۹ down
azn منات آذربايجان ۲۱,۵۵۲ down
tjs سومونی تاجيکستان ۴,۱۵۴ up
vef بوليوار جديد ونزوئلا ۳,۶۶۹ up
منبع : بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 109020
 بازدید امروز : 93
 کل بازدید : 723344
 بازدیدکنندگان آنلاين : 5
 زمان بازدید : 1/0935
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
وضعیت آب و هوا
weather.ir is down